(3 رای)

BenQ MX528 Data Video Projector

دیتا ویدئو پروژکتور بنکیو مدل MX528 -  مدل پنل تولید تصویر DLP -  وضوح تصویر: SVGA -  شدت روشنایی: 3200 انسی لومنز -  نسبت كنتراست: 13000:1 -  عمر لامپ: 6000 ساعت -  ویژگی : 3D Ready, HDMI
  • لایف برد
موجود
1,910,000تومان

بررسی دیتا ویدیو پروژکتور بنکیو مدل Mx528

حالت بهینه هوشمند:

حالت بهینه هوشمند به شما کمک می کند که همیشه بهترین تنظیمات نور لامپ و کنتراست را داشته باشید علاوه بر این موضوع مصرف انرژی دستگاه شما همیشه در حالت بهینه قرار دارد.

صرفه جویی در مصرف لامپ:

مهم ترین قطعه در یک ویدیو پروژکتور لامپ می باشد و طول عمر لامپ همیشه یکی از موارد مهمی است که در خرید این محصول باید به آن توجه کرد کمپانی بنکیو با استفاده از مکانیزم هوشمند تنظیم نور و کنتراست متناسب با تصویر تواسنته طول عمر لامپ BenQ Ms506 را تا 50% افزایش دهد.

یکی دیگر از مزایا  این محصول این می باشد که وقتی دستگاه در حالت شناسایی منبع تصویر است مصرف انرژی خود را تا 70% کاهش داده تا طول عمر لامپ دستگاه افزایش یابد از طرف دیگر به محصض شناسایی تصویر از منبع توان کاری لامپ 100% شده تا تصویر با بهترین کیفیت ارئه شود.

تعویض آسان و سریع لامپ:

در خرید ویدیو پروژکتور باید به این موضوع توجه کرد در صورت اتمام عمر لامپ دستگاه تعویض لامپ به سرعت و آسانی انجام پذیر باشد خوشبختانه BenQ Ms506 قابلییت تصویض آسان لامپ را داشته و به راحتی  می توان لامپ این دستگاه را تعویض کرد.

تکنولوژی DLP بنکیو:

کیفیت تصویر یک ویدیو پروژکتور وابسته به چند عامل مهم است یکی از عوامل مهم لامپ دستگاه است پس از پایان طول عمر لامپ وضوح و رنگ تصویر دچار مشکل می شود و نیاز به تعویض لامپ احساس می شود اما متاسفانه بعد از تعویض لامپ هم دستگاه کیفیت اصلی تصویر خود را نداشته و تصویر از رنگ و نور و... کمتری نسبت به قبل برخوردار است کمپانی بکیو با استفاده از تکنولوژی DLP این مشکل را حل کرده و باعث شده تا تصویر پس از تعویض لامپ هم دچار مشکل نشود .

بدون استفاده از تکنولوژی DLP

با استفاده از تکنولوژی DLP

مشخصات ظاهری

ابعاد : 222 × 88.7 × 283 میلی متر
وزن : 1.9 کیلوگرم

مشخصات لنز

نوع لنز : DLP

مشخصات تصویر و نمایشگر

بیشترین حد کیفیت نمایشگر : 1200 × 1920 Pixels
شدت روشنایی : 3300 lumens
نسبت تصویر : 4:3
سایز نمایشگر : 36 تا 300 اینچ

سایر مشخصات محصول

خروجی S-Video :
تعداد ورودی کامپیوتر : 2
پورت HDMI :
ورودی Lan :
پورت audio :
پورت VGA :
بلندگو :
مصرف برق : 270 وات
(0)
دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*

برچسب ها