ZKTeco EB-110 AttendanDevicece

دستگاه حضور غیاب زد کی تکو مدل ایی بی 110 - باتری داخلی - سخنگوی فارسی - سازگار با تمامی نسخه های سیستم عامل ویندوز - امکان تعریف 10 نمونه اثرانگشت برای هر نفر - قابلیت تنظیم سطح حساسیت سنسور اثرانگشت - امکان نمایش پیامهای شخصی، عمومی و اسلاید
  • مشکی
موجود
760,000تومان

بررسی دستگاه حضور غیاب زد کی تکو مدل ایی بی 110

 شرکت ZKTeco یکی از بزرگترین شرکتهای ارائه کننده تجهیزات حفاظتی و نظارتی در چین میباشد. این شرکت با بهره گیری تکنولوژی به روز طیف وسیعی از قطعات حفاظتی و نظارتی را تولید کرده و به سرتاسر جهان صادر میکند.

دستگاه حضور غیاب EB-110 ساخت شرکت ZKTeco یکی از محصولات پایه‌ی این شرکت به شمار می‌آید که از قابلیت‌های محدودی بهره می‌برد و برای استفاده در شرکت‌ها و سازمان‌های کوچک مناسب است. این دستگاه که ظرفیت ضبط 50000 هزار تردد را در حافظه‌ی خود دارد تا 500 اثرانگشت را می‌تواند ذخیره کند و در کمتر از یک ثانیه می‌تواند کاربر را شناسایی نماید. صفحه‌نمایشی در اندازه‌‌ی 2.8 اینچ برای این مدل در نظر گرفته‌شده است که دارای منوی فارسی و تقویم شمسی بوده و می‌تواند نام پرسنل را هم به‌صورت فارسی نمایش دهد. قابلیت بسیار مثبتی که در این مدل تعبیه‌شده است استفاده از آن در هنگام قطع برق است که به لطف باتری داخلی آن میسر شده است. همچنین در صورت تمایل می‌توانید از کارت‌های 125Khz برای شناسایی افراد استفاده کنید اگرچه این کارت‌ها منسوخ شده و کمتر شرکت برای خرید تجهیزات جدید آن‌ها را در نظر می‌گیرد. این دستگاه با با تمامی نسخه های سیستم عامل ویندوز سازگار است و امکان نمایش پیامهای شخصی، عمومی و اسلاید در آن فراهم شده است.

(0)
دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*