ZKTeco MB-202 Time Attendance Terminal

دستگاه حضور غیاب زد کی تکو مدل ام بی 202 - سنسور ضد تقلب SilkID - سازگار با تمامی نسخه های سیستم عامل ویندوز - خروجی رله با قابلیت محدود سازی تردد بر جدول زمانی - ورودی سنسور و خروجی آلارم باز بودن درب - امکان تعریف 10 نمونه اثرانگشت برای هر نفرقابلیت - تنظیم سطح حساسیت تشخیص چهره و سنسور اثرانگشت - قابلیت ارسال خودکار داده های تردد به سرور (Push)
  • مشکی
نا موجود
1,380,000تومان

بررسی دستگاه حضور غیاب زد کی تکو مدل ام بی 202

 شرکت ZKTeco یکی از بزرگترین شرکتهای ارائه کننده تجهیزات حفاظتی و نظارتی در چین میباشد. این شرکت با بهره گیری تکنولوژی به روز طیف وسیعی از قطعات حفاظتی و نظارتی را تولید کرده و به سرتاسر جهان صادر میکند.

 دستگاه حضور غیاب MB-202 ساخت شرکت ZKTeco یکی از دستگاه‌های کارآمد این شرکت به شمار می‌آید که قابلیت‌های بسیار را به همراه دارد. کاربران با روش‌های اصلی اثرانگشت و تشخیص چهره شناسایی می‌شوند که در حال حاضر 2 روش پرطرفدار در سازمان و شرکت‌ها بوده و جایگزین کارت شده‌اند. 1500 اثرانگشت و 800 چهره در این مدل قابل ذخیره‌سازی هستند. ویژگی بسیار مثبت این دستگاه قابلیت کارکرد در هنگام قطعی برق است که در آن از باطری داخل دستگاه استفاده می‌شود. همانند دیگر محصولات این شرکت این دستگاه‌ها از زبان فارسی کاملاً پشتیبانی کرده و سخنگوی دستگاه هم به زیان فارسی است. از دیگر ویژگی‌های مثبت این مدل می‌توان به قابلیت ضد تقلب SilkID در آن اشاره نمود. همچنین صفحه‌نمایشی 2.8 اینچی در این مدل تعبیه‌شده است که قابلیت نمایش نام و عکس پرسنل را دارد و همچنین می‌توان از آن برای نمایش پیام‌های شخصی، عمومی و یا اسلاید استفاده کرد.

(0)
دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*