ZKTeco HB-130BA Time Attendance Terminal

دستگاه حضور غیاب زد کی تکو مدل HB-130BA - ظرفیت بالا برای اثر انگشت - ظرفیت 10.000 برای کارت - ورودی سنسور و خروجی آلارم باز بودن درب - قابلیت تعریف 10 اثر انگشت برای هر نفر - قابلیت تنظیم سطح حساسیت سنسور اثر انگشت - نمایش پیام‌های شخصی, عمومی و اسلاید
  • مشکی
نا موجود
1,060,000تومان

بررسی دستگاه حضور غیاب زد کی تکو مدل HB-130BA 

 شرکت ZKTeco یکی از بزرگترین شرکتهای ارائه کننده تجهیزات حفاظتی و نظارتی در چین میباشد. این شرکت با بهره گیری تکنولوژی به روز طیف وسیعی از قطعات حفاظتی و نظارتی را تولید کرده و به سرتاسر جهان صادر میکند.

دستگاه حضور غیاب HB-130BA ساخت شرکت ZKTeco یکی از محصولات رده‌ی متوسط این شرکت است که ظرفیت بالایی برای ذخیره‌ی اثرانگشت دارد و می‌تواند تا 3000 اثرانگشت را ضبط نماید. ویژگی اصل این دستگاه قابلیت استفاده به هنگام قطع برق است که با استفاده از باتری داخلی میسر می‌شود. صفحه‌نمایشی 3 اینچی نیز برای این دستگاه در نظر گرفته‌شده است که منوی فارسی داشته و می‌تواند نام و عکس پرسنل را هم نمایش دهد. شناسایی در این مدل از دو روش اثرانگشت و کارت انجام می‌شود و می‌توانید از کارت‌های iClass / HID / Mifare / 125KHz با آن دستگاه استفاده نمایید. تا 10 هزار کارت را می‌توانید در حافظه‌ی دستگاه ذخیره نمایید. این میزران برای شرکت‌های بسیار بزرگ مناسب است که بیش از 3000 کارمند داشته و مجبور به استفاده از کارت هستند. این دستگاه با تمامی نسخه‌های سیستم عامل ویندوز سازگار بوده و قابلیت تعریف 10 اثر انگشت برای هر نفر را به همراه دارد.

(0)
دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*