ZKTeco MP-52 Time Attendance Terminal

دستگاه حضور غیاب زد کی تکو مدل MP-52 - ظرفیت تردد بالا - سخنگوی فارسی - سیستم عامل داخلی لینوکس - سازگار با تمامی نسخه های سیستم عامل ویندوز - قابلیت تنظیم سطح حساسیت تشخیص چهره و سنسور اثرانگشت
  • مشکی
نا موجود
865,000تومان

بررسی دستگاه حضور غیاب زد کی تکو مدل MP-52

شرکت ZKTeco یکی از بزرگترین شرکتهای ارائه کننده تجهیزات حفاظتی و نظارتی در چین میباشد. این شرکت با بهره گیری تکنولوژی به روز طیف وسیعی از قطعات حفاظتی و نظارتی را تولید کرده و به سرتاسر جهان صادر میکند.

دستگاه حضور غیاب MP-52 ساخت شرکت ZKTeco یکی از محصولات رده‌ی متوسط این شرکت است که فناوری تشخیص چهره به همراه قابلیت استفاده از کارتهای بدون تماس، امکان ارتباط آنلاین از طریق شبکه و انتقال داده ها از طریق USB Flash Memory در کنار قیمت مناسب، یکی از برترین انتخابها جهت سازمانها و شرکتهای متوسط می باشد. این دستگاه با پردازنده قوی امکان شناسایی افراد را بر پایه تشخیص چهره، کارت بدون تماس و کلمه عبور را به سهولت فراهم می نماید.

 دستگاه حضور غیاب MP-52  امروزه به‌صورت گسترده در ادارات و سازمان‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد. درگذشته‌ ساعت حضور افراد در ادارات به‌صورت دستی توسط نگهبان و یا شخص دیگری بر روی کاغذ ثبت می‌شد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی زحمت این کار بر عهده‌ی این دستگاه‌های کوچک است که دقت بسیار بالایی داشته و هیچ اشتباهی را هم مرتکب نمی‌شوند. انواع مختلفی از این محصولات در بازار موجود هستند که در ظرفیت‌های مختلف و با قابلیت‌های مختلف برای استفاده در سازمان‌های کوچک و بزرگ ارائه‌شده‌اند. ماین محصول در درجه‌ی اول برای شناسایی افراد با چهره طراحی‌شده است. اگرچه می‌توان برای شناسایی از کارت هم استفاده نمود. البته استفاده از کارت معایب خود را دارد و شرکت‌ها امروزه دیگر از کارت استفاده نمی‌کنند. یکی از معایب کارت امکان تقلب در آن‌ها است که در آن فردی کارت دیگران را گرفته و برای آن‌ها سروقت کارت می‌زند و دیگر افراد دیرتر در محل حضور می‌یابند.

(0)
دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*