DELIJAN ROMA STROLLER

 کالسکه دلیجان مدل روما  -سایبان دارد - ترمز دارد - تاشو دارد - تحمل وزن تا ۱۵kg - قابلیت نصب کریر دارد - سبد خرید دارد -
  • خاکستری
  • قرمز
  • آبی
  • بنفش
  • سرخ آبی
  • 12 ماه ضمانت
موجود
930,000تومان

کالسکه کودک روما ROMA را میتوان یکی از بهترین محصولات تولید شده توسط شرکت دلیجان دانست که با کیفیتی مناسب و طراحی عالی ,هر آنچه که یک کالسکه در سطح استاندارد جهانی باید از ان برخوردار باشد را داراست.امنیت و سلامت کودک در هنگام استفاده از کالسکه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است , که در همین زمینه کالسکه روما(ROMA) برای بیشتر کردن امنیت و حفظ سلامتی کودک با تعبیه یک کمریند ایمنی 5 نقطه ای و گارد محافظ که براحتی از بدنه کالسکه جدا میگردد ,نکات ایمنی کالسکه ای که از هر لحاظ ایمن باشد را به بهترین نحو رعایت کرده است.

وزن کالسکه روما 10 کیلوگرم و مقدار وزنی که قادر به تحمل آن است 15 کیلوگرم میباشد.

از دیگر نکاتی که در مورد این محصول میتوان بدان اشاره کرد قابلیت تنظیم حالت خواب است که یک امر بسیار مهم برای یک کالسکه استاندارد میباشد که از اسیب به گردن و نخاع کودک جلوگیری مینماید.

دسته های کالسکه روما روکش دار و قابل تنظیم است که باعث افزایش قدرت مانور و تسلط بیشتر والدین در هنگام استفاده میگردد.

چرخهای این کالسکه 4 عدد است که چرخهای جلو قابلیت چرخش 360 درجه و چرخهای عقب دارای ترمز میباشد.

در مورد سایر مشخصاتی که کالسکه روما از آنها برخوردار است داشتن سبد بزرگ که در زیر نشیمنگاه قرار دارد و سایبانی بزرگ و مناسب که از تابش مستقیم نور خورشید به کودک جلوگیری میکند.

نشیمنگاه کالسکه روما را میتوان براحتی از فریم کالسکه جدا کرد,که این امر قابلیت تغییر جهت به سمت مادر و به سمت محیط را میسر میسازد.

جنس پارچه برزنتی و قابل شستشو بودن را میتوان به دیگر ویژه گی های نشیمنگاه کالسکه روما اضافه کرد. قابلیت تا شدنه بسیار راحت و نصب کریراز مهمترین دلایلی است که باعث قرار گرفتن کالسکه روما در زمره بهترین محصولات تولید شده توسط شرکت دلیجان است.

(0)
دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*