(0 رای)

SHARP AR-208FT

تونر کارتریج لیزر سیاه سفید SHARP AR-208FT-  نوع این تونر کارتریج لیزری است -  دارای کارآمد  بالا و مقرون به صرفه میباشد -  قابلیت حفظ کیفیت و ماندگاری  بالای چاپ با گذشت زمان- جلوگیری از آسیب دستگاه با رعایت استانداردهای بین المللی- 
موجود
210,000تومان

تونر کارتریج لیزر سیاه سفید SHARP AR-208FT-

امروزه با توجه به استفاده شایان از دستگاه کپی در مدارس و ادارات وشرکت ها و.... دستگاه کپی از اهمیت بسیار بالای برخوردار شده است . باتوجه به این شرکت های مختلفی درحال تولید و عرضه این دستگاه میباشند که یکی از این شرکت ها شارپ میباشد . شرکت شارپ یکی از شرکت های بزرگ تولید کننده دستگاه کپی و تونر کارتریج میباشد که به دلیل تولید محصولات با قدرت وکیفیت بالا در رده سوم جهانی قرار گرفته است . سری جدید تونر کارتریج که شرکت شارپ تولید کرده است  مدل

AR-208FT میباشد.

شارژ کارتریج تونر   AR-016FT  شارپ  برای دستگاه فتوکپی SHARP در این شرکت  با بهره گیری  از  بهترین و کامل ترین فناوری های جهانی  که مطابق با فناوری های روز  میباشد ساخته شده .

این مدل تونراز  نوع لیزری  میباشد که  دارای کارآمد بسیار  بالا و مقرون به صرفه است .

از  قابلیت های که این تونر را  در رده تونر های با کیفیت بالا قرار داده است داشتن قابلیت حفظ کیفیت و ماندگاری  بالای چاپ با گذشت زمان است .

 این دستگاه همچنین  دارای قابلیت جلوگیری از آسیب دستگاه با رعایت استانداردهای بین المللی نیز میباشد .

 در مدل AR-208FT  تعداد دفعات شارژکارتریج  برابر 3 بار پس از شارژ اول میباشد که این از اهمیت بالای برای کاربران برخوردار است.و همچنین  این کارتریج  دارا ی بازده بالای است که این بازده برابر با 8000 برگ میباشد. 

 از خصوصیت دیگر این کارتریج  که میتوان به ان اشاره کرد سازگاری  با دستگاه  AR 203EX  میباشد.

 

مشخصات کلی

تکنواوژی چاپ : لیزری
دستگاه های سازگار : AR 203EX
(0)
دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*