(0 رای)

SHARP MX-238FT

تونر کارتریج لیزر سیاه سفید SHARP MX-238FT-  نوع این تونر کارتریج لیزری است -  دارای کارآمد  بالا و مقرون به صرفه میباشد -  قابلیت حفظ کیفیت و ماندگاری  بالای چاپ با گذشت زمان- جلوگیری از آسیب دستگاه با رعایت استانداردهای بین المللی- 
موجود
205,000تومان

تونر کارتریج لیزر سیاه سفید SHARP MX-238FT-

امروزه با توجه به استفاده شایان از دستگاه کپی در مدارس و ادارات وشرکت ها و.... دستگاه کپی از اهمیت بسیار بالای برخوردار شده است . باتوجه به این شرکت های مختلفی درحال تولید و عرضه این دستگاه میباشند که یکی از این شرکت ها شارپ میباشد . شرکت شارپ یکی از شرکت های بزرگ تولید کننده دستگاه کپی و تونر کارتریج میباشد که به دلیل تولید محصولات با قدرت وکیفیت بالا در رده سوم جهانی قرار گرفته است . سری جدید تونر کارتریج که شرکت شارپ تولید کرده است  مدل

MX-238FT میباشد.

شارژ کارتریج تونر   AR-016FT  شارپ  برای دستگاه فتوکپی SHARP در این شرکت  با بهره گیری  از  بهترین و کامل ترین فناوری های جهانی  که مطابق با فناوری های روز  میباشد ساخته شده .

 چاپ این مدل تونراز  نوع  لیزری  میباشد .

از خصوصیات  قابل توجهی که این کارتریج لیزری  دارد میتوان به  کارآمد بسیار  بالا و مقرون به صرفه ان اشاره نمود . همچنین این کارتریج لیزری از بازده بالای برخوردار است که این خوداز خصوصیاتی است که نزد مصرف کنندگان اهمیت فراوانی دارد.

از  قابلیت های که این تونر را  در رده تونر های با کیفیت بالا قرار داده است داشتن قابلیت حفظ کیفیت و ماندگاری  بالای چاپ با گذشت زمان است .

 این دستگاه همچنین  دارای قابلیت جلوگیری از آسیب دستگاه با رعایت استانداردهای بین المللی نیز میباشد .

 در مدل MX-238FT تعداد دفعات شارژکارتریج  برابر 3 بار پس از شارژ اول میباشد که این از اهمیت بالای برای کاربران برخوردار است.

از خصوصیت دیگر این  می توان به موارد مصرفی این کارتریج میباشد که شامل  موارد 6020 / AR-6020N/ 6023N میباشد .

 

مشخصات کلی

تکنواوژی چاپ : لیزری
دستگاه های سازگار : 6020 / AR-6020N/ 6023N
(0)
دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*