(0 رای)

Cartridge SHARP AR-270FT

تونر کارتریج لیزر سیاه سفید SHARP AR-270FT-  نوع این تونر کارتریج لیزری است -  دارای کارآمد  بالا و مقرون به صرفه میباشد -  قابلیت حفظ کیفیت و ماندگاری  بالای چاپ با گذشت زمان- جلوگیری از آسیب دستگاه با رعایت استانداردهای بین المللی- 
موجود
320,000تومان

تونر کارتریج لیزر سیاه سفید SHARP  AR-270FT-

امروزه با توجه به استفاده شایان از دستگاه کپی در مدارس و ادارات وشرکت ها و.... دستگاه کپی از اهمیت بسیار بالای برخوردار شده است . باتوجه به این شرکت های مختلفی درحال تولید و عرضه این دستگاه میباشند که یکی از این شرکت ها شارپ میباشد . شرکت شارپ یکی از شرکت های بزرگ تولید کننده دستگاه کپی و تونر کارتریج میباشد که به دلیل تولید محصولات با قدرت وکیفیت بالا در رده سوم جهانی قرار گرفته است . سری جدید تونر کارتریج که شرکت شارپ تولید کرده است  مدل

 AR-270FT میباشد.

شارژ کارتریج تونر   AR-016FT  شارپ  برای دستگاه فتوکپی SHARP در این شرکت  با بهره گیری  از  بهترین و کامل ترین فناوری های جهانی  که مطابق با فناوری های روز  میباشد ساخته شده .

از  قابلیت های که این تونر را  در رده تونر های با کیفیت بالا قرار داده است داشتن قابلیت حفظ کیفیت و ماندگاری  بالای چاپ با گذشت زمان است . 

 این دستگاه همچنین  دارای قابلیت جلوگیری از آسیب دستگاه با رعایت استانداردهای بین المللی نیز میباشد .

 چاپ این مدل تونراز  نوع  لیزری است که  اکنون باعث رضایتمندی مصرف کنندگاه شده است .

از خصوصیات  قابل توجهی که این کارتریج لیزری  دارد میتوان به  کارآمد بسیار  بالا و مقرون به صرفه ان اشاره نمود . همچنین این کارتریج لیزری از بازده بالای برخوردار است و کارکرد تونر  ان برابر با  33000 برگ  که سایز کپی  این تونر A3 میباشدکه این خود از خصوصیاتی است که نزد مصرف کنندگان اهمیت فراوانی دارد.

 در مدل  AR-270FT  امکان  شارژ مجدد وجود دارد که این از اهمیت بالای برای کاربران برخوردار است.

از خصوصیت دیگر می توان به سازگاری با دستگاه کپی های نظیر : Sharp Ar-5127   اشاره نمود .

مشخصات کلی

تکنواوژی چاپ : لیزری
دستگاه های سازگار : Ar-5127
(0)
دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*