(0 رای)

SHARP AR-016FT

تونر کارتریج لیزر سیاه سفید SHARP AR-016FT-  نوع این تونر کارتریج لیزری است -  دارای کارآمد  بالا و مقرون به صرفه میباشد -  قابلیت حفظ کیفیت و ماندگاری  بالای چاپ با گذشت زمان- جلوگیریآسیب دستگاه با رعایت استانداردهای بین المللی- 
موجود
215,000تومان

تونر کارتریج لیزر سیاه سفید SHARP   AR-016FT-

امروزه با توجه به استفاده شایان از دستگاه کپی در مدارس و ادارات وشرکت ها و.... دستگاه کپی از اهمیت بسیار بالای برخوردار شده است . باتوجه به این شرکت های مختلفی درحال تولید و عرضه این دستگاه میباشند که یکی از این شرکت ها شارپ میباشد . شرکت شارپ یکی از شرکت های بزرگ تولید کننده دستگاه کپی و تونر کارتریج میباشد که به دلیل تولید محصولات با قدرت وکیفیت بالا در رده سوم جهانی قرار گرفته است . سری جدید تونر کارتریج که شرکت شارپ تولید کرده است  مدل

   AR-016FT میباشد.

شارژ کارتریج تونر   AR-016FT  شارپ  برای دستگاه فتوکپی SHARP در این شرکت  با بهره گیری  از  بهترین و کامل ترین فناوری های جهانی  که مطابق با فناوری های روز  میباشد ساخته شده .

از  قابلیت های که این تونر را  در رده تونر های با کیفیت بالا قرار داده است داشتن قابلیت حفظ کیفیت و ماندگاری  بالای چاپ با گذشت زمان است . 

 این دستگاه همچنین  دارای قابلیت جلوگیری از آسیب دستگاه با رعایت استانداردهای بین المللی نیز میباشد .

 چاپ این مدل تونراز  نوع  لیزری است که  اکنون باعث رضایتمندی مصرف کنندگاه شده است .

از خصوصیات  قابل توجهی که این کارتریج لیزری  دارد میتوان به  کارآمد بسیار  بالا و مقرون به صرفه ان اشاره نمود . همچنین این کارتریج لیزری از بازده بالای برخوردار است و کارکرد تونر  ان برابر با  50000 برگ  که سایز کپی  این تونر A3 میباشدکه این خود از خصوصیاتی است که نزد مصرف کنندگان اهمیت فراوانی دارد.

 در مدل  AR-016FT امکان  شارژ مجدد وجود دارد که این از اهمیت بالای برای کاربران برخوردار است.

از خصوصیت دیگر می توان به سازگاری با دستگاه کپی های نظیر : Sharp AR-1118* AR-5316* AR-5320 اشاره نمود .

مشخصات کلی

تکنواوژی چاپ : لیزری
دستگاه های سازگار : SHARPAR-1118 AR-5316 AR-5320
(0)
دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*