تخفیف 20,000تومان

Hohner classical guitar HC06

گیتار Hohner HC06 سایز 4/4 - نوع ساز گيتار کلاسيک - اندازه 4/4 - جنس صفحه‌ي رويي صنوبر (Spruce)- جنس صفحه‌ي پشتي کاتالپا (Catalpa)- جنس صفحات کناري کاتالپا (Catalpa)- جنس دسته ناتو (Nato)-
موجود
995,000تومان
975,000تومان

گيتار کلاسيک هوهنر مدل HC06


بیش از 30 سال است که سری HC از کمپانی «هوهنر» (Hohner) در تمام دنیا به‌عنوان گیتاری برای شروع به نوازندگی شناخته‌ می‌شود. ظاهر جذاب و متریال مناسب به‌کاررفته در HC 06 آن را به گزینه‌ای ایدئال برای علاقه‌مندان به نوازندگی گیتار تبدیل کرده است. در ساخت این گیتار اصول اولیه‌ی ساخت‌وساز به‌خوبی رعایت شده‌اند و هوهنر تلاش کرده است این رعایت اصول را با قیمتی پایین و اقتصادی همراه کند. ازاین‌رو صدادهی و ظاهر این ساز بسیار فراتر از انتظار است و با هیچ‌کدام از رقبایش حتی تا دوبرابر قیمت قابل‌مقایسه نیست. کمپانی قدیمی هوهنر شهرت خود را مدیون تولید سازدهنی و آکاردئون است؛ اما مجموعه‌ی وسیعی از سازهای موسیقی را در رده‌های غیرحرفه‌ای و حرفه‌ای تولید می‌کند که بسیاری از آن‌ها تاکنون در ایران ناشناخته مانده‌اند. مجموعه سازهای این کمپانی گیتارهای کلاسیک با نام HC عرضه می‌شوند.

صفحه‌ی رویی از جنس صنوبر بوده که چوبی استاندارد برای ساخت صفحه‌ی گیتار محسوب می‌شود و صفحات پشتی و کناری از چوب کاتالپا هستند که چوبی مقاوم و بادوام است. متریال به‌کاررفته این ساز را با توجه به قیمتش ایدئال ساخته‌اند. همچنین دسته‌ی ساز از جنس ناتو ساخته‌ شده است که تضمین‌کننده‌ی دوام و ماندگاری ساز خواهد بود. استفاده از این ساز به تمام کسانی که قصد نواختن گیتار دارند و بودجه‌ی کمی برای خرید ساز کنار گذاشته‌اند، توصیه و پیشنهاد می‌شود.

سایر مشخصات محصول

نوع ساز : گيتار کلاسيک
اندازه : 4/4
جنس صفحه‌ی رویی : صنوبر (Spruce)
جنس صفحه‌ی پشتی : کاتالپا (Catalpa)
جنس صفحات کناری : کاتالپا (Catalpa)
جنس دسته : ناتو (Nato)
جنس صفحه‌ی انگشت‌گذاری : رزوود (Rosewood)
جنس ماشین هد : کروم
جنس بریج : رزوود (Rosewood)
جنس شیطانک : پلاستيک
جنس سدل : پلاستيک
تعداد فرت‌ها : 19 عدد
ضخامت کاسه : 93ميلي‌متر
عرض شیطانک : 52 ميلي‌متر
مقیاس گیتار : 65 ميلي‌متر
لعاب بدنه : 65 ميلي‌متر
(0)
دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*