لیست محصولات این تولید کننده  Chicco چیکو


شرکت چیکو ایتالیا با بیش از 50سال تجربه در تولید و عرضه سیسمونی نوزاد  از شناخته شده ترین برندهای حال حاضر جهان بوده که به کمک بخش تحقیقاتی خود (osservatorio chicco-baby research center) موفق به ساخت و شناخت کامل سبک ها و نیازهای والدین و نوزاد شده و به رشد کودک همراه با شادی کمک کرده است.

آنچه که چیکو را از سایر برندهای سیسمونی متمایز ساخته است دارا بودن تمامی وسایل مورد نیاز نوزاد در بخشهای لباس،کفش،اسباب بازی،بهداشتی و کالسکه از یک برند می باشد که تمامی موارد ذکر شده دارای استاندارد اروپا بوده و بهترین نمونه در بازار جهانی می باشند.

بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف
 • خرید محصول

  صندلي غذاخوري چيکو مدل Polly 2 In 1-  داراي کمربند ايمني - داراي سيني با قابليت جداسازي - قابليت شست‌و‌شو سيني - قابليت تنظيم ارتفاع - قابليت زاويه‌خواب گرفتن قسمت تکيه‌گاه- دارای پشتی صتدلی با قابلیت تنظیم در سه حالت- دارای سینی با قابلیت جداسازی با یک دست و شست‌وشو در ماشین ظرفشویی- دارای کمربند ایمنی با پدهای محافظ شانه به‌همراه پنج نقطه‌ی اتصال و...

  1,950,000تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  ساک حمل نوزاد چیکو SACCA TRANSPORTER مراقبت از نوزادان هنگام حمل و نقل ، بدون آسیب رساندن به بدن ظریف آنها دغدغه بسیاری از والدین در اولين ماههاى تولد است، ساک حمل  می توانند گزینه مناسبی برای والدین باشد تا با ایمنی و راحتی خیال نو زاد خود را همراه داشته باشند. ساک حمل چیکو با کیفیت ساختی بالا انتخابی بینظیر برای والدین است .

  320,000تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف