نماد اعتماد الکترونیکی

اطلاعیه نوروز

ضمن تبریک سال نو و آرزوی سالی مبارک برای ما عزیزان فروشگاه اینترنتی دودک تا روز 5 عید تعطیل می باشد لطفا قبل از خرید با تماس موجودی محصول را جک کنید

رهگیری سفارش

کد امنیتی

فید RSS

هیچ فید RSS اضافه نشده است

کارت صدا Sound Card

کارت صدا Sound Card

کاربرهای حرفه ای و دوستداران موسیقی برای پخش و ظبط صدا از کارتهای صدای حرفه ای استفاده میکنند .وظیفه کارت صدا آماده ‏سازی سیگنالها جهت پخش و دریافت سیگنالهای ورودی از میکروفن و آماده کردن آنها برای ذخیره در ‏رایانه‌است.کارت صدا چهار عملیات خاص در ارتباط با صدا انجام می‌دهد: ‏- ضبط صدا با حالات متفاوت ‏- پخش موزیکهای از قبل ضبط شده مانند: ‏MP3‎، ‏Wav‏ و یا ‏DVD‏ ‏- ترکیب نمودن صداها ‏- پردازش صوتهای موجود فروشگاه اینرنتی دودوک با عرضه برترین محصولات صدا سعی دارد شرایط خریدی متفاوت و دلچسب را برای شما کار بر عزیز فراهم نماید.

زیرشاخه ها

نمایش 1 - 12 از 16 آیتم
 • کارت صدا CARD SOUND CREATIVE 5.1 VX
  80,000تومان

  کارت صدا کریتیو مدل اس بی - 5.1 - وی ایکس کارت صدا بسیار خوب و با کیفیت شرکت کرتیو با فرکانس بالا و زیبایی ظاهری و پشتیبانی از ساعات طولانی گوش دادن به موسیقی بدون هیچ نقصی میباشد . کارت صدای درون کامپیوتر با 4 پورت صدا , میکروفون , ورودی لاین و .. 

  80,000تومان
  موجود
  رنگ های موجود: 
 • کارت صدا CREATIVE SOUND CARD SB AUDIGY VALUE 7.1
  127,000تومان

  کارت صدا کریتیو مدل اس بی - آئودیتی  7.1 کارت صدا بسیار خوب و با کیفیت شرکت کرتیو با فرکانس بالا و زیبایی ظاهری و پشتیبانی از ساعات طولانی گوش دادن به موسیقی بدون هیچ نقصی میباشد .کارت صدای درون کامپیوتر با 4 پورت صدا , میکروفون , ورودی لاین و ..

  127,000تومان
  موجود
  رنگ های موجود: 
 • کارت صدا CREATIVE SOUND CARD AUDIGY RX
  270,000تومان

  کارت صدای کریتیو مدل آئودیتی آر ایکس کارت صدا بسیار خوب و با کیفیت شرکت کرتیو با فرکانس بالا و زیبایی ظاهری و پشتیبانی از ساعات طولانی گوش دادن به موسیقی بدون هیچ نقصی میباشد .کارت صدای درون کامپیوتر با 6 پورت صدا , میکروفون , ورودی لاین و .. ( شرح در تصاویر )

  270,000تومان
  ناموجود
  رنگ های موجود: 
  خرید محصول
 • کارت صدا CREATIVE SOUND CARD AUDIGY FX
  190,000تومان

  کارت صدا کریتیو مدل آئودیتی اف ایکس کارت صدا بسیار خوب و با کیفیت شرکت کرتیو با فرکانس بالا و زیبایی ظاهری و پشتیبانی از ساعات طولانی گوش دادن به موسیقی بدون هیچ نقصی میباشد .کارت صدای درون کامپیوتر با 6 پورت صدا , میکروفون , ورودی لاین و .. (شرح در تصویر)

  190,000تومان
  ناموجود
  رنگ های موجود: 
  خرید محصول
 • کارت صدا CREATIVE SOUND CARD RECON 3D PCIe
  362,000تومان

  کارت صدا کریتیو مدل رکون 3 بعدی پی سی ال ای کارت صدا بسیار خوب و با کیفیت شرکت کرتیو با فرکانس بالا و زیبایی ظاهری و پشتیبانی از ساعات طولانی گوش دادن به موسیقی بدون هیچ نقصی میباشد .کارت صدای درون کامپیوتر با 5 پورت صدا , میکروفون , ورودی لاین و ..

  362,000تومان
  ناموجود
  رنگ های موجود: 
  خرید محصول
 • کارت صدا CREATIVE SOUND CARD RECON 3D PRO AUDIO
  350,000تومان

  کارت صدا کریتیو مدل ریکون 3 بعدی پرو اسپیکر بسیار خوب و با کیفیت شرکت کرتیو با فرکانس بالا و زیبایی ظاهری و پشتیبانی از ساعات طولانی گوش دادن به موسیقی بدون هیچ نقصی میباشد .کارت صدای درون کامپیوتر با 5 پورت صدا , میکروفون , ورودی لاین و .. (شرح در تصویر)

  350,000تومان
  موجود
  رنگ های موجود: 
 • کارت صدا Creative Recon3D FAT Pro
  382,000تومان

  کارت صدا کریتیو مدل ریکون 3 بعدی فت  پرو کارت صدا بسیار خوب و با کیفیت شرکت کرتیو با فرکانس بالا و زیبایی ظاهری و پشتیبانی از ساعات طولانی گوش دادن به موسیقی بدون هیچ نقصی میباشد .کارت صدای درون کامپیوتر با 5 پورت صدا , میکروفون , ورودی لاین و ..

  382,000تومان
  ناموجود
  رنگ های موجود: 
  خرید محصول
 • کارت صدا CREATIVE SOUND CARD SOUND BLASTER Z
  455,000تومان

  کارت صدای کریتیو مدل بلستر زد کارت صدا بسیار خوب و با کیفیت شرکت کرتیو با فرکانس بالا و زیبایی ظاهری و پشتیبانی از ساعات طولانی گوش دادن به موسیقی بدون هیچ نقصی میباشد .کارت صدای درون کامپیوتر با 5 پورت صدا , میکروفون , ورودی لاین و ..

  455,000تومان
  ناموجود
  رنگ های موجود: 
  خرید محصول
 • کارت صدا CREATIVE SOUND CARD SOUND BLASTER ZX
  650,000تومان

  کارت صدا کریتیو مدل بلستر زد ایکس  کارت صدا بسیار خوب و با کیفیت شرکت کرتیو با فرکانس بالا و زیبایی ظاهری و پشتیبانی از ساعات طولانی گوش دادن به موسیقی بدون هیچ نقصی میباشد .کارت صدای درون کامپیوتر با 4 پورت صدا , میکروفون , ورودی لاین و ..

  650,000تومان
  ناموجود
  رنگ های موجود: 
  خرید محصول
 • کارت صدا CREATIVE SOUND CARD EASY RECORD EXTRENAL
  145,000تومان

  کارت صدا کریتیو مدل ایزی رکورد اکسترنال  کارت صدا بسیار خوب و با کیفیت شرکت کرتیو با فرکانس بالا و زیبایی ظاهری و پشتیبانی از ساعات طولانی گوش دادن به موسیقی بدون هیچ نقصی میباشد .کارت صدای کابلی که به سادگی با استفاده از پورت یو اس بی میتوان سوکت صدا خروجی گرفت و برای تمامی نوع سیستم ها قابل...

  145,000تومان
  ناموجود
  رنگ های موجود: 
  خرید محصول
 • کارت صدا CREATIVE SOUND CARD RECON 3D EXTERNAL
  265,000تومان

  کارت صدا کریتیو مدل ریکون 3 بعدی اکسترنال کارت صدا بسیار خوب و با کیفیت شرکت کرتیو با فرکانس بالا و زیبایی ظاهری و پشتیبانی از ساعات طولانی گوش دادن به موسیقی بدون هیچ نقصی میباشد .کارت صدای اکسترنال تبدیلی بسیار عالی با کیفیت بالا و تبدیل صدا به کیفیت بالا و همچنین وجود میکروفون در این دستگاه به...

  265,000تومان
  موجود
  رنگ های موجود: 
 • کارت صدا CREATIVE SOUND CARD XFI SURROUND 5.1 PRO EXTERNAL
  235,000تومان

  کارت صدا کریتیو مدل ایکس اف آی - سارند - 5.1 - خارجی کارت صدای بسیار خوب و با کیفیت شرکت کرتیو با فرکانس بالا و زیبایی ظاهری و پشتیبانی از ساعات طولانی گوش دادن به موسیقی بدون هیچ نقصی میباشد .

  235,000تومان
  ناموجود
  رنگ های موجود: 
  خرید محصول