لیست محصولات این تولید کننده Creative کریتیو

Creative Technology Ltd. یک شرکت جهانی مبتنی بر سنگاپور است که مقر آن در Jurong East، سنگاپور است. فعالیت های اصلی این شرکت و شرکت های تابعه آن عبارتند از طراحی، ساخت و توزیع تابلوهای صوتی و تصویری دیجیتالی، کامپیوترها و چند رسانه ای مرتبط و محصولات سرگرمی شخصی شخصی.

همچنین تولید کارتهای صوتی Sound Blaster خود را بر روی محصولات شرکت های معتبر تولید لپ تاب همکاری میکند

بیشتر
 • کول پد COOLER MASTER U3 PLUS/SILVER/THREE FAN
  160,000تومان

  کول پد لپتاپ کولر مستر یو 3 پلاس /سیلور/3 خنک کننده ی زیر لپتاپ مدل کولر مستر با قیمت تقربیا متوسط و یک انتخاب مناسب برا افراد پرمصرف میباشد .با صرف کمترین هزینه ، صاحب یک کول پد مخصوص لپتاپ در سطح تقریبا متوسط شوید .

  160,000تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • دوربین وبکم CREATIVE LIVE CAM SOCIALIZE HD 1080P
  185,000تومان

  دوربین وبکم کریتیو مدل سوشالیز اچ دی 1080 پیکسل  دوربین کریتیو کوچک با کیفیت 1080 پیکسل فول اچ دی با 30 فریم بر ثانیه .

  185,000تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • آداپتور برق CREATIVE ZEN POWER ADAPTOR
  10,000تومان

  آداپتور برق کریتیو ذِن آداپتور برق محصولات کریتیو مدل ذِن با تمامی سکوت های مورد نیاز . به آسانی به شما این امکان را میدهد تا هر دستگاه کریتیو تان را شارژ نمایید .

  10,000تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • کارت صدا CREATIVE SOUND CARD SOUND BLASTER E3
  422,000تومان

  کارت صدا کریتیو مدل ساند بلاستر ای 3 کارت صدای بسیار خوب و با کیفیت شرکت کرتیو با فرکانس بالا و زیبایی ظاهری و پشتیبانی از ساعات طولانی گوش دادن به موسیقی بدون هیچ نقصی میباشد .کارت صدای خارجی قابل حمل برای اتصال راحت به دستگاه شما با USB و اتصال کابل صدا به آن .

  422,000تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • کارت صدا CREATIVE SOUND CARD SOUND BLASTER X7 EXTERNAL LIMITED EDITION
  2,180,000تومان

  کارت صدا کریتیو مدل ساند بلاستر ایکس 7 خارجی لیمیت ادیشن کارت صدای بسیار خوب و با کیفیت شرکت کرتیو با فرکانس بالا و زیبایی ظاهری و پشتیبانی از ساعات طولانی گوش دادن به موسیقی بدون هیچ نقصی میباشد .کارت صدای درون کامپیوتر با 4 پورت صدا , میکروفون , ورودی لاین و ..

  2,180,000تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • کارت صدا CREATIVE SOUND CARD XFI SURROUND 5.1 PRO EXTERNAL
  235,000تومان

  کارت صدا کریتیو مدل ایکس اف آی - سارند - 5.1 - خارجی کارت صدای بسیار خوب و با کیفیت شرکت کرتیو با فرکانس بالا و زیبایی ظاهری و پشتیبانی از ساعات طولانی گوش دادن به موسیقی بدون هیچ نقصی میباشد .

  235,000تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • کارت صدا CREATIVE SOUND CARD RECON 3D EXTERNAL
  265,000تومان

  کارت صدا کریتیو مدل ریکون 3 بعدی اکسترنال کارت صدا بسیار خوب و با کیفیت شرکت کرتیو با فرکانس بالا و زیبایی ظاهری و پشتیبانی از ساعات طولانی گوش دادن به موسیقی بدون هیچ نقصی میباشد .کارت صدای اکسترنال تبدیلی بسیار عالی با کیفیت بالا و تبدیل صدا به کیفیت بالا و همچنین وجود میکروفون در این دستگاه به...

  265,000تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • کارت صدا CREATIVE SOUND CARD EASY RECORD EXTRENAL
  145,000تومان

  کارت صدا کریتیو مدل ایزی رکورد اکسترنال  کارت صدا بسیار خوب و با کیفیت شرکت کرتیو با فرکانس بالا و زیبایی ظاهری و پشتیبانی از ساعات طولانی گوش دادن به موسیقی بدون هیچ نقصی میباشد .کارت صدای کابلی که به سادگی با استفاده از پورت یو اس بی میتوان سوکت صدا خروجی گرفت و برای تمامی نوع سیستم ها قابل...

  145,000تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • کارت صدا CREATIVE SOUND CARD SOUND BLASTER ZX
  650,000تومان

  کارت صدا کریتیو مدل بلستر زد ایکس  کارت صدا بسیار خوب و با کیفیت شرکت کرتیو با فرکانس بالا و زیبایی ظاهری و پشتیبانی از ساعات طولانی گوش دادن به موسیقی بدون هیچ نقصی میباشد .کارت صدای درون کامپیوتر با 4 پورت صدا , میکروفون , ورودی لاین و ..

  650,000تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • کارت صدا CREATIVE SOUND CARD SOUND BLASTER Z
  455,000تومان

  کارت صدای کریتیو مدل بلستر زد کارت صدا بسیار خوب و با کیفیت شرکت کرتیو با فرکانس بالا و زیبایی ظاهری و پشتیبانی از ساعات طولانی گوش دادن به موسیقی بدون هیچ نقصی میباشد .کارت صدای درون کامپیوتر با 5 پورت صدا , میکروفون , ورودی لاین و ..

  455,000تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • کارت صدا Creative Recon3D FAT Pro
  382,000تومان

  کارت صدا کریتیو مدل ریکون 3 بعدی فت  پرو کارت صدا بسیار خوب و با کیفیت شرکت کرتیو با فرکانس بالا و زیبایی ظاهری و پشتیبانی از ساعات طولانی گوش دادن به موسیقی بدون هیچ نقصی میباشد .کارت صدای درون کامپیوتر با 5 پورت صدا , میکروفون , ورودی لاین و ..

  382,000تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • کارت صدا CREATIVE SOUND CARD RECON 3D PRO AUDIO
  350,000تومان

  کارت صدا کریتیو مدل ریکون 3 بعدی پرو اسپیکر بسیار خوب و با کیفیت شرکت کرتیو با فرکانس بالا و زیبایی ظاهری و پشتیبانی از ساعات طولانی گوش دادن به موسیقی بدون هیچ نقصی میباشد .کارت صدای درون کامپیوتر با 5 پورت صدا , میکروفون , ورودی لاین و .. (شرح در تصویر)

  350,000تومان
  ناموجود
  خرید محصول