نماد اعتماد الکترونیکی

رهگیری سفارش

کد امنیتی

تولید کننده‌ها

فید RSS

هیچ فید RSS اضافه نشده است

تاریخ انتشار: 96-10-21 10:10:38 پنج شنبه
نمایش: (397)

بررسی گيتار کلاسيک الحمبرا مدل 7PA

گيتار کلاسيک الحمبرا مدل 7PA


گیتارهای دست ساز الحمبرا یکی از برترین انتخابهای گیتاریست های حرفه ای میباشد. گيتار کلاسيک الحمبرا مدل 7PA اولين مدل از سري گيتارهاي تمام ساليد يا کنسرتي الحمبرا است. اين سري از گيتارها به صورت تماما دست‌ساز و با استفاده از چوب‌هاي بسيار مرغوب يکپارچه ساخته مي‌شوند. در اين مدل خاص از چوب صنوبر يکپارچه‌ي آلماني براي صفحه‌ي رويي استفاده شده است. چوب صنوبر نسبت به سدر صدايي روشن‌تر، زنگ‌دارتر و پرضرب‌تر توليد مي‌کند. چوب رزوود يکپارچه‌ي به کار رفته در پشت و کناره‌هاي اين گيتار نسبت به تمام مدل‌هاي پايين‌تر بافتي واضح‌تر و زنده‌تر دارد. استفاده از چوب‌هاي يکپارچه با بافت کاملا يکدست در کنار مش‌بندي تقويتي دندانه‌دار قوي، موجب تقويت هارموني فرکانس‌هاي زير، تعادل بيشتر فرکانس‌هاي مياني و قدرت بيشتر فرکانس‌هاي بم شده است. دسته‌ي محکم 7PA از جنس چوب ماهون به يک نوار تقويتي از جنس چوب آبنوس مجهز است و براي صفحه‌ي انگشت‌گذاري نيز چوب با کيفيت و زيباي آبنوس انتخاب شده. اين دسته با تراکم بيشتر و وزن کمتر لرزش سيم‌ها را در کل ساز منتشر کرده و باعث مي‌شود گيتار از بالا تا پايين به ا

رتعاش در بيايد. با نواختن يک آکورد قادر خواهيد بود ارتعاش گيتار را بر روي بدن خود کاملا حس کنيد. صداي گيتار کلاسيک 7PA غني، شفاف و فوق‌العاده منعطف است.
کمپاني الحمبرا در سال 1965 از دل يک کارگاه کوچک گيتارسازي در اسپانيا با تجربه‌اي بالغ بر 50 سال تاسيس شد. هدف اين کمپاني از همان ابتدا ترکيب بالاترين استانداردهاي استادکاري در ساخت گيتار با آخرين تکنولوژي‌هاي روز براي توليد بهترين گيتارهاي کلاسيک، فلامنکو و آکوستيک دست‌ساز در اسپانيا بود. با در اختيار داشتن نيروي متخصص و ماهر، الحمبرا موفق به توليد مدل‌هاي رده بالايي شد که امروزه از بهترين گيتارهاي موجود در بازار محسوب مي‌شوند. دانش حاصل از توليد مدل‌هاي کنسرتي الحمبرا توسط استادکاران متخصص در ساخت مدل‌هاي ارزان‌تر نيز به کار برده مي‌شود. هر چند تکنولوژي مدرن بخش مهمي از تکنيک‌هاي توليد گيتارهاي الحمبرا را تشکيل مي‌دهد، با اين حال تمام سازهاي آن‌ها همچنان به شيوه‌ي سنتي اسپانيايي توليد مي‌شود. الحمبرا به دليل کيفيت بالا، توجه به جزئيات و تنوع محصولات يکي از برترين برندهاي گيتار کلاسيک است.


گيتار کلاسيک يا اسپنيش عضوي از خانواده گيتارها است که در موسيقي کلاسيک بکار برده مي‌شود. بطور معمول گيتار کلاسيک، يک ساز آکوستيک چوبي با شش سيم از جنس پليمري مانند نايلون است که بر روي سه تاي آن‌ها (براي نت‌هاي بم) يک سيم فلزي ظريف به شکل فنر پيچانده مي‌شود. گيتار کلاسيک به نوازنده امکان اجراي ملودي‌هاي پيچيده‌اي که نياز به اجراي چند نت همزمان را دارند مي‌دهد و از اين رو به عنوان يک ساز سولو يا تکنوازي شناخته شده و علاوه بر موسيقي کلاسيک در ديگر سبک‌هاي موسيقي از جمله موسيقي پاپ نيز کاربرد زيادي يافته است.گيتار کلاسيک الحمبرا مدل 7PA را از دودوک آنلاین خریداری نماید.

(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*