ایفورتک A4tech Wireless Mouse G11-570FX

موس های ایفورتک سری G11 با بهره گیری از تکنولوژی V-Track (پد لس) و استفاده از  باتری داخلی (لیتیوم) این امکان را به کاربر می دهد در هر زمان از موس خود استفاده و در هزینه خرید باتری صرفه جویی کند . این موس پیشرفته از طراحی اگونومیک (حالت دست ) ، کیفیت ساخت  و ارزش خرید بالایی برخوردار است .کلیدهای تغییر DPI , دابل کلیک و Back  و Forward این موس را از دیگر موسها متمایز کرده است.  
  • قرمز
  • مشکی
نا موجود
70,000تومان

 موس وایرلس  G11-570FX

تکنولوژی V-Track

قابلیت های فروانی را برای کاربرها به همه دارد ،این تکنولوژی استفاده از موس را روی هر سطحی( ناصاف حتی پتو و موی سر)  را امکان پذیر کرده است ، عملکرد سریع  این موس با تغییر شکل حفره ی خروجی نور (لیزر) با دقت 1600 DPI تکمیل شده که سبب میشود انرژی کمتری بکار گرفته شود و در عین حال گرد و غبار وارد سیستم نوری موس نشود .حرکت اسکرول این موس در چهار جهت  کارکردی لذت بخش درصفحات گسترده به همراه دارد.

تکنولوژی Synch RF

موس G11-570 با بهره گیری از تکنولوژی Synch RF ارتباط بی سیم با کیفیت ارتباط سیمی را برقرار میکند و کارکرد بدون تاخیر (delay) لذت استفاده از این موس را دو چندان می کند .این موس از تکنولوژی 2.4GHz  برای ارتباط با دانگل یا رسیور نانو خود استفاده می کنند  , که پیشرفته ترین نوع ارتباط برای استفاده در لوازم جانبی بیسیم می باشد . این تکنولوژی احتمال تداخل را به صفر رسانده و از یک کانال و ID منحصر به فرد در ارتباط ها استفاده می کند و حاشیه 15متری با دانگل یو اس بی را تحت پوشش میدهد .

Power Saving

Power Saving یکی دیگر از امکانات این موس پیشرفته است. سیستم مدیریت انرژی این موس با استفاده از سنسورهای پیشرفته در زمان عدم استفاده حالت خواب را انتخاب میکند و باتری را برای استفاده بیشتر ذخیره می کند و این امکان رامی دهد در زمان استفاده مجدد کارکردی بدون تاخیر به همراه داشته باشد.

سیستم هشدار باتری

چراغ اعلان وضیعت در هنگام کاهش باتری به کاربر اطلاع میدهد تا از طریق کابل یو اس بی موس خود را شارژ نماید ، در این هنگام کار بر می تواند علاوه بر شارژ از موس به وسیله کابل استفاده نماید.

مشخصات فنی ماوس

سایز موس : متوسط ، بزرگ
تعداد کلید ها : 7
نوع اتصال : بی سیم
نوع رابط : دانگل نانو USB
فرکانس : 2.4GHz
دقت موس : 600 تا 1600
نوع حسگر موس : V-Track
برد موس : 15متر
کلید تغییر DPI :
طراحی برای هردو دست : طراحی برای راست دست ها
کلید خاموش روشن : سیستم مدیریت انرژی Power Saving
نمایشگر مصرف باتری : چراغ اعلان وضیعت در هنگام کاهش باتری
منبع تغذیه : باتری داخلی
میانگین عمر باتری : 3 ماه در هر بار شارز
تعداد باتری : یک عدد باتری لیتیوم داخلی
سازگار با سیستم عامل ها : Microsoft Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP 64-Bit, Macintosh Mac OS X v10.4.x-10.6.x
(0)
دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*

برچسب ها