A4tech Wireless Mouse G9-550FX White

موس های ایفورتک سری G9 با بهره گیری از تکنولوژی V-Track (پد لس)   این امکان را به کاربر می دهد در هر زمان و روی هر سطحی از موس خود استفاده کند. طراحی مدرن ،کیفیت ساخت بالا  و کلید تغییر DPI  ارزش خرید بالایی برای این موس به ارمغان آورده است . حرکت اسکرول این موس در چهار جهت  کارکردی لذت بخش درصفحات گسترده به همراه دارد.
  • سفید
  • 1 سال گارانتی (خوارزمی,نترونیک)
نا موجود
65,000تومان

 موس وایرلس  G9-550FX

تکنولوژی V-Track

تکنولوژی V-Track قابلیت های فروانی را برای کاربرها به همه دارد ،این تکنولوژی استفاده از موس را روی هر سطحی( ناصاف حتی پتو و موی سر)  را امکان پذیر کرده است ، عملکرد سریع  این موس با تغییر شکل حفره ی خروجی نور (لیزر) با دقت 1600 DPI تکمیل شده که سبب میشود انرژی کمتری بکار گرفته شود و در عین حال گرد و غبار وارد سیستم نوری موس نشود .حرکت اسکرول این موس در چهار جهت  کارکردی لذت بخش درصفحات گسترده به همراه دارد.

تکنولوژی Synch RF و تکنولوژی 2.4GHz

موس G9-550FX با بهره گیری از تکنولوژی Synch RF ارتباط بی سیم با کیفیت ارتباط سیمی را برقرار میکند و کارکرد بدون تاخیر (delay) لذت استفاده از این موس را دو چندان می کند .این موس از تکنولوژی 2.4GHz  برای ارتباط با دانگل یا رسیور نانو خود استفاده می کنند  , که پیشرفته ترین نوع ارتباط برای استفاده در لوازم جانبی بیسیم می باشد . این تکنولوژی احتمال تداخل را به صفر رسانده و از یک کانال و ID منحصر به فرد در ارتباط ها استفاده می کند و حاشیه 15متری با دانگل یو اس بی را تحت پوشش میدهد .

 

Power Saving

Power Saving  یکی دیگر از امکانات این موس پیشرفته است. سیستم مدیریت انرژی این موس با استفاده از سنسورهای پیشرفته در زمان عدم استفاده حالت خواب را انتخاب میکند و باتری را برای استفاده بیشتر ذخیره می کند و این امکان رامی دهد در زمان استفاده مجدد کارکردی بدون تاخیر به همراه داشته باشد.

 

سیستم هشدار باتری

چراغ اعلان وضیعت در هنگام کاهش باتری به کاربر اطلاع میدهد تا از طریق کابل یو اس بی موس خود را شارژ نماید ، در این هنگام کار بر می تواند علاوه بر شارژ از موس به وسیله کابل استفاده نماید.

مشخصات فنی ماوس

سایز موس : متوسط ، بزرگ
تعداد کلید ها : 4
نوع اتصال : دانگل نانو USB
نوع رابط : بی سیم
فرکانس : 2.4GHz
دقت موس : 600 تا 2000
نوع حسگر موس : V-Track
برد موس : 15متر
کلید تغییر DPI :
طراحی برای هردو دست : طراحی برای راست دست ها
کلید خاموش روشن : سیستم مدیریت انرژی Power Saving
نمایشگر مصرف باتری : چراغ اعلان وضیعت در هنگام کاهش باتری
منبع تغذیه : یک عدد باتری آلکالاین AA
میانگین عمر باتری : 6 ماه
تعداد باتری : یک عدد باتری آلکالاین AA
سازگار با سیستم عامل ها : Microsoft Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP 64-Bit, Macintosh Mac OS X v10.4.x-10.6.x
(0)
دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*

برچسب ها