به علت نوسان شدید قیمت ارز لطفا قبل از خرید قیمت را تلفنی چک کنید شماره تماس 02166715573

روش‌های ارسال

سرعت و امنيت  خرید را تضمين ميكنيمدودوك با همكارى و بكارگيرى بهترين سرويس هاى پستى ، ارسال سریع‌ و پرداخت در محل، امنيت خرید را برای شما خريدارمحترم تضمين كرده است.در روزهای تعطيل رسمى هيچ گونه ارسالى امكان پذير نمى باشد، و خريد شما در اولين روز كارى بعد از هر تعطيلى ارسال خواهد شد. شايان ذكر است انتخابنحوه ارسال كالا به عهده خريدار است ، تنوع ارسال با پيك (تهران)، پست ، تيپاكس ، چاپار ، باربرى ، شركت هاى حمل نقل بين شهرى و ارسال هوايى انتخاب نحوه ارسال كالا را براى خريدار اسان كرده است.

زمان بندى ارسال كالا:

تهران:

براى مناطق ٢٢ گانه شهر تهران سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه تا ساعت ١٤ و در روز پنج شنبه وتا ساعت ١٢ ثبت شوند، در همانروز تحویلداده می‌شوند. سفارش‌هایی که پس از ساعت‌های ذکر شده ثبت شوند در اولین ساعت‌های کاری روز بعد تحویل داده می‌شوند.ارسالسفارش‌‌‌‌های با ارزش بیش از یکصد هزار تومان در شهر تهران رایگان است.


شهرستان ها :

ارسال سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 14 و در روز پنج‌شنبه تا ساعت 12 ثبت شوند، در همان روز وجود دارد. همچنین،سفارش‌هایی که پس از این ساعت‌ها ثبت شوند در اولین ساعت‌های کاری روز بعد ارسال می‌شوند.


نکات:

١- ارسال رایگان (پيك) فقط شامل سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش بیش از یکصد هزار تومان و در شهر تهران ميباشند .

٢- پیش از ارسال کالا، هماهنگی‌های لازم در مورد تاریخ و زمان تحویل سفارش از طرف دودوك با خريدار انجام می‌شود.