تضمین بهترین قیمت دودوک

خرید با بهترین قیمت ممکن، همواره از دغدغه های خریداران بوده و هست و در همین راستا فروشگاه اینترنتی دودوک اقدام به ارائه تضمین قیمت مناسب نموده است دودوک ضمانت نامه  زیر را برای آسودگی خاطر هرچه بیشتر مشتریان از سطح قیمت ها در این سایت ارائه می نماید.

فروشگاه اینترنتی دودوک تضمین می کند ، تمامی محصولات این سایت با پایین ترین قیمت نسبت به سایر شرکتها و فروشگاه های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور عرضه می شوند و اگر شرکت یا  فروشگاهی برای یک کالا با مشخصات فنی , برند یکسان و شرایط مشابه، قیمتی پایین تر از دودوک ارائه نمود، مشتری می تواند درخواست استفاده از تضمین بهترین قیمت را ارائه نماید , فروشگاه اینترنتی دودوک برای قدردانی و در پاسخ به اعتماد مشتری ، اختلاف قیمت آن کالا را به طور کامل به مشتری پرداخت خواهد نمود.

همچنین برای راحتی مشتریان در این ضمانت نامه ، سعی شده است این فرآیند کاملا ساده و سریع بوده و از نامه نگاری و فرآیندهای اداری طولانی ، پرهیز گردد.

شرایط تضمین :

- کالای معرفی شده باید دارای شرایط کاملا مشابه از نظر مارک ، مدل ، رنگ، اصالت، نوع و مدت گارانتی و همچنین قطعات و لوازم جانبی و بسته بندی مشابه باشد .

- کالاهای معرفی شده ای قابل قبول می باشند که در فروشگاه های مجازی و یا حقیقی معتبر و دارای مجوز به فروش برسد .

- کالاهای با قیمت پایین تر معرفی شده کار کرده، دست دوم و خارج از شرایط پلمپ و آکبند شامل این تضمین نمی شوند و حتما کالا باید در شرایط بسته بندی کارخانه باشد .

- پیشنهادهای ویژه و قیمت هایی که سایر فروشگاه ها در پروموشن های خود به صورت محدود (هم از نظر تعداد سفارش و هم از نظر زمان آن) ارائه می نمایند به عنوان ملاک مقایسه پذیرفته نخواهد بود.

. با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت دودوک، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.

- در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوءاستفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای دودوک محفوظ است.

نحوه ارسال درخواست :

- اگر قیمت پایین‌تر در یک فروشگاه فیزیکی ارائه شده، پیش فاکتور برای همان محصولی که از دودوک خریداری نمودید، از فروشگاه دریافت کرده و عکس یا فایل اسکن شده آن را برای ما از راه های ارتباطی ارسال نمایید. پیش فاکتور باید شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد. پیش فاکتورها، باید حداقل تا 24 ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار باشند تا دودوک فرصت پیگیری و بررسی آنها را داشته باشد. پیش فاکتور باید صرفا برای همان محصول بصورت تکی و بدون هیچ گونه خدمات اضافی ارسال شود

-اگر قیمت پایین تر در یک فروشگاه اینترنتی ارائه شده، کافی است آدرس اینترنتی فروشگاه و لینک صفحه محصول مورد نظر به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود.

زمان ارسال درخواست : 

درخواست مشتری باید حداکثر تا 48 ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش، ارسال شود.

بررسی ثبت درخواست تا حداکثر 24 ساعت کاری انجام می‌شود.

پس از ارسال استعلام و در صورت تایید قیمت پایین‌تر، اضافه مبلغ پرداخت شده را به حساب شخص واریز می‌کنیم.

راه های ارتباطی:

برای استفاده از تضمین بهترین قیمت و دریافت اضافه هزینه‌ای که برای خرید کالا از دودوک پرداخت نموده اید، مدارک زیر را به آدرس ایمیلinfo@dodoak.com ارسال نمایید و یا با شماره  021-95112430 تماس حاصل فرمایید.