7روز ضمانت بازگشت وجه 

آسودگی خاطر و رضایتمندی مشتریان همواره از اولویت‏‌های دودوکبوده است و دودوک در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که در چنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. کلیه محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند و مشمول 7 روز مهلت تست و بازگشت کالا نمی‌شوند.

شرایط استفاده :

-در صورتی که کالای خریداری شده دارای ایراد فنی یا ظاهری یا هر دو باشد.

-خریدار می بایست ایراد ظاهری کالای خریداری شده را بلافاصله پس از تحویل گرفتن، از طریق ایمیل، تلفن به اطلاع واحد پشتیبانی برساند در غیر اینصورت هیچ مسئولیتی بر عهده دودوک نبوده و امکان مرجوع کردن کالا نمی باشد.

- این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری ( شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی ) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود.استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه اندازی، تنظیمات، کاربرد غیر معمول، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا ( قید شده در دفترچه راهنمای کالا ) را شامل می‌شود.

- اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد.

- اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد.آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش دودوک از طریق تلفن، ایمیل اطلاع داده شود.

- اگر مشتری از خرید خود منصرف شود.باید هر چه سریع‏‌تر به شماره تلفن 95112430  -021 اطلاع داده شود.