به علت نوسان شدید قیمت ارز لطفا قبل از خرید قیمت را تلفنی چک کنید شماره تماس 02166715573

شرایط و ضوابط خدمات پس از فروش کالا

الف برگشت کالا یا انصراف از خرید

1- قبل از ارسال کالادر صورت انصراف از دریافت کالا پس از تسویه حساب و قبل از ارسال کالا، کل وجه به حساب بانکی خریدار مسترد خواهد شد.

2- بعد از ارسال کالا:برای انصراف از خرید بعد از ارسال کالا باید شامل یکی از مفاد هفت روز ضمانت بازگشت کالا باشد(پایین صفحه مطالعه نمایید) شایان ذکر است که کالاهای گروه‌های کتاب یا کالاهای مصرفی مانند کارتریج و جوهر چاپگردارای گارانتی سلامت فیزیکی هستند و مشمول روز مهلت تست و بازگشت کالا نمی‌شوندتوچه داشته باشید هزینه ی عودت کالا بر عده خریدار است. (ماده 37 قانون تجارت الکترونیک)

بگارانتی در زمان تحویل کالا به مدت گارانتی و شرایط مندرج در کارت گارانتی دقت فرمایید ، مدت گارانتی و خدمات پس از فروش کلیه کالاهای عرضه شده در سایت برای هر کالا متفاوت بوده و در کنار قیمت این کالاها درج شده است (در صورت عدم درج موارد مذكور در این قسمت یا هرگونه سوال در مورد گارانتی با فروشگاه اینترنتی دودوک تماس بگیریدشایان ذکر است که خریدار در صورت بروز مشکل برای محصول خود می بایست طبق شرایط مندرج در کارت گارانتی نسبت به ارائه کالا و دریافت خدمات پس از فروش از شرکت گارانتی دهنده اقدام نماید.

7روز ضمانت بازگشت وجه 

آسودگی خاطر و رضایتمندی مشتریان همواره از اولویت‏‌های دودوکبوده است و دودوک در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که در چنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. کلیه محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند و مشمول 7 روز مهلت تست و بازگشت کالا نمی‌شوند.

شرایط استفاده :

-در صورتی که کالای خریداری شده دارای ایراد فنی یا ظاهری یا هر دو باشد.

-خریدار می بایست ایراد ظاهری کالای خریداری شده را بلافاصله پس از تحویل گرفتن، از طریق ایمیل، تلفن به اطلاع واحد پشتیبانی برساند در غیر اینصورت هیچ مسئولیتی بر عهده دودوک نبوده و امکان مرجوع کردن کالا نمی باشد.

- این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری ( شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی ) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود.استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه اندازی، تنظیمات، کاربرد غیر معمول، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا ( قید شده در دفترچه راهنمای کالا ) را شامل می‌شود.

- اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد.

- اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد.آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش دودوک از طریق تلفن، ایمیل اطلاع داده شود.