کنسول بازی Sony PlayStation 4 Region 1 500GB

کنسول بازی پلی استیشن 4 ریجن 1 با حجم 500 گیگابایت
  • سفید
  • سرویس ویژه دودوک گارانتی 7 روزه
  • یکسال گارانتی و بیمه طلایی
نا موجود
1,440,000تومان

کنسول بازی پلی استیشن 4 که امروزه از پر طرف دار ترین کنسول های بازی میباشد با کیفیت بسیار بالا موجب شده همه ی گیمر ها و علاقه مندان به این کنسول ها به سمت آن کشیده شوند . از دیگر مشخصه های این کنسول ها نصب آسان بازی ها و امکان بازی کردن آنلاین آن ها میباشد که کاربر میتواند با آن به صورت گلوبال بازی کند .

این سری از کنسول بازی PS 4 با رجیون 1 میباشد .
ریجون 3 برای کشور های آمریکایی ( شمال و جنوب ) تولید شده اند ام هیچ مشکلی در استفاده ی از آن در خارج از این قاره ندارد . 
هر سری از این کنسول با یکی از این 3 رجیون ارائه میشود و دلیل آن نیز تفاوت های پولی قاره ای میباشد اما با این حال این سبب نمیشود که این محصول با کیفیت های مختلف ایجاد شود . با این حال بازی ها نیز با ریجن های متفاوتی عرضه میشود . بر خلاف خود کنسول پی اس 4 که 3 عدد ریجن داشت ، بازی ها به 4 دسته ریجن تقسیم میشوند که دسته ی 4اٌم دسته ی ریجن فری هست که به تمامی بازی ها میخورد .
این کنسول پلی استیشن 4 اخرین نسل از این کنسول میباشد که همواره بیش از 100 میلیون کاربر فعال دارد .
البته قابل به ذکر است که پلی استیشن 4 بر خلاف بازی های کامپیوتر ، قیمت بسیار بالایی دارد و همچنین بازی ها در زمان اجرای بازی باید در کنسول باشند . این کنسول غیر قابل نفوذ بوده و امنیت بسیار بالایی نیز دارد اما همچنان اشخاصی هستند که سعی در نفوذ به آن را دارند .

(0)
دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*

برچسب ها