Western Digital Portable My Passport - 2TB

هارد وسترن دیجیتال مای پاسپورت - 2 ترابایت-  دارای ظرفیت برابر با 2ترابایت -  دارای  رابط USB 2.0 و USB 3.0 میباشد- دارای قابلیت رمز گذاری میباشد- دارای سرعت بسیار بالا در پردازش اطلاعات - مجهز به نرم‌افزار داخلی WD Security  برای  ایجاد امنیت دسترسی به اطلاعات میباشد-
نا موجود
363,000تومان

بررسی هارد وسترن دیجیتال مای پاسپورت - 2 ترابایت-

شرکت وسترن دیجیتال یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده هارد با کیفیت و هزینه های مناسب  میباشد و با توجه به نیاز شما کاربران در حال ارتقا دادن محصولات خود میباشد.که یکی از جدید ترین هاردی که تولید وعرضه نموده است هارد سری مای پاسپورت میباشد.

هارد دیسک اکسترنال  مدل    Portable My Passport یکی از از هارد دیسک های قیمت مناسب شرکت وسترون میباشدکه دارای سرعت بسیار بالای میباشد.

 همچین این هارد دیسک دارای  یک دفترچه راهنما  و راهنمای راه‌اندازی سریع برای استفاده کاربران میباشد که این خود موجب رضایتمندی مصرف کننده گان شده است .
از سایر قابلیت‌های این هارد دیسک جدید که باعث شده این هارد دیسک از سایر هارد دیسک ها متمایز شود قابلیت گذاشتن رمز عبور  میباشد   .

 مجهز بهنرم‌افزار داخلی WD Security  برای امنیت دسترسی به اطلاعات در این هارد به کار برده شده است که این خود رد هارد  از اهمیت بالای برخوردار است 


هارد دیسک Portable My Passport - 2TB  دارای ظرفیت 2 ترابایت میباشد که نوع رابط استفاده شده در این هارد از نوع
USB 2.0 و USB 3.0 است که دارای حداکثر سرعت 5 گیگابیت بر ثانیه و با رابط USB 2.0 حداکثر سرعت 480 مگابیت بر ثانیه میباشد.
این هارد از سایز هد برابربا 3.5 اینچ و سرعت چرخش برابر با 5400 دور در دقیقه برخورداراست .

از دیگر نکاتی که برای کاربران مهم است سازگاری  هارد دیسک ها باسیستم عامل های  دیگر است  که هارد دیسکPortable My Passport سازگار با سیستم عامل هاینظیر:

Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Mac OS X میباشد.

از ابعاد فیزیکی این هارد  میتوان به ابعاد ان که برابر با 20 × 81.6 × 110 میلی‌متر و همچنین 
وزن ان که برابر با 230 گرم است میتوان اشاره کرد.

(0)
دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*