(0 رای)

Green SP Series GP480A-SP

پاور گرین 480 وات GP480A-SP-  سرعت و قدرت بسیار بالا- یک فن 120 میلی متری با صدای بسیار کم –  دارای راندمان بالاتر از 82%  میباشد- دارای خازن های قدرتمند و بسیار قوی که تا دمای 105 درجه سانتی گراد قادر به کار کردن هستند- دارای مدار تصحیح ضریب توان میباشد – دارای گواهینامه 80PLUS از نوع پایه میباشد-   
  • شرکت سبز
نا موجود
205,000تومان

پاور گرین 480 وات GP480A-SP-    

در حال حاضر یکی از قطعات مهم و اساسی در کامپیوتری پاور میباشد .هر چقدر پاور کامپیوتر قوی تر باشد کارایی کامپیوتری  بالاتر میرود .

یکی از شرکت های بزرگ تولید کننده پاور شرکت  گرین  میباشد که همه روزه در حال ارتقا دادن محصولات خود میباشد  و اکنون سری جدیدی از پاور را به نام پاور گرین GP480A  با کیفیت و قدرت بسیار بالا را  وارد  بازار نموده است .

در هر سیستمی پاور بر کارایی و سرعت عمل ان بسیار تاثیر گذار است که این سری از پاور ها دارای راندمان بالاتر از 82%  و همچنین  ضریب توان بیشتر از 0.95  را دار میباشد .

 توان مصرفی پاور گرین GP480A کمتر از 1W در حال آماده به کار میباشد.که این خود باعث کاهش چشمگیر برق مصرفی  هنگام استفاده از این پاور میشود .

 پاور گرین GP480A  برای سیستم های  که جریان بالا ندارند هم بسیار مناسب است .

از دیگر خصوصیات بسیار مهم این پاور  فن 120 میلیمتری و  بی صدا این پاور است که  باعث توجه کاربران به این مدل پاور شده است .

 این پاور دارای3 عدد هیت سینک گسترده  برای  انتقال بهتر گرما  در قسمت های  PFC و Switching میباشد .

همچنین دارای خازن های با طول عمر بالا است  .ولتاژ ورودی تغذیه  این مدل از پاور گرین  برابر با 180 تا 245 ولت میباشد .

 پاور گرین  مدلGP480A مجهز به  کانکتور های از قبیل :دو عددکانکتور IDE- یک عدد کانکتور 24pin - یک عدد کانکتور FDD میباشد.

این سری پاور گرین  مدل GP480Aاز قطعات عالی و با کیفیت بسیار بالا ساخته شده است و باعث  بالا رفتن کارایی هر چه بیشتر  سیستم میشود .

 این پاور دارای 2 عدد ریل 12 ولتی میباشد  از قابلیت های مهم دیگر این پاور مجهز بودن به Active PFC میباشد.

   

(0)
دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*