Stagg SW201 BK Acoustic Guitar

گیتار آکوستیک استگ مدل SW201 BK -اندازه : 4/4 -جنس دسته ناتو (Nato) -تعداد فرت‌ها 20 عدد -جنس صفحه‌ی انگشت‌گذاری افرا (Maple)
  • مشکی
نا موجود
520,000تومان

گیتار آکوستیک استگ مدل SW201 BK

گیتار آکوستیک استگ مدل SW201 BK یک گیتار آکوستیک با کیفیت  برای مبتدیان می باشد، گیتار آکوستیک استگ مدل SW201 می‌تواند یکی از گزینه های شما برای خرید یک گیتار اکوستیک باشد چرا که. بدنه‌ی این گیتار، یعنی صفحه‌ی رویی، پشت و کناره‌ها، تماما از چوب لاله‌ی درختی ساخته شده است.

این گیتار بدنه‌ای به شکل Dreadnought دارد که به لحاظ تاثیر مثبت در انتشار صدا یکی از محبوب‌ترین و معمول‌ترین شکل‌های گیتار آکوستیک است. دسته‌ی این گیتار عالی از جنس چوب محکم ناتو ساخته شده و صفحه‌ی انگشت‌گذاری آن از جنس چوب افرا به 20 فرت مجهز شده است. صدای مطلوب، ظاهر زیبا، خوش‌دستی و قیمت بسیار مناسب، گیتار آکوستیک SW201 را برای کسانی که قصد دارند اولین گام‌های نواختن گیتار آکوستیک را بردارند بسیار ایده‌آل می‌کند.

گیتار آکوستیک سیم فلزی گونه‌ای مدرن از گیتار است. این ساز از گیتار کلاسیک مشتق شده و برای رسیدن به صدایی بلندتر و روشن‌تر سیم‌های فلزی در آن بکار می‌رود. هر چند اشتباه نیست اگر گیتار کلاسیک سیم نایلونی را نیز یک گیتار آکوستک بخوانیم ولی به طور معمول هنگامی که از گیتار آکوستیک صحبت می‌شود منظور همان گیتار آکوستیک سیم فلزی است. گیتار آکوستیک به طور معمول 6 سیم دارد و همانند گیتار کلاسیک کوک می‌شود. از دهه‌ی 1960 میلادی تا کنون بیشترین کاربرد گیتار آکوستیک در سبک‌های بلوز، کانتری، بلوگراس، فولک و برخی از ژانرهای موسیقی راک بوده است.

(0)
دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*