(0 رای)

DATALOGIC QD2131 Barcode Scanner

بارکدخوان دیتالاجیک مدل QD2131- تکنولوژی اسکن  این بار کدخوان نوری است-   محدوده خواندن کد در این بارکد خوان برابر    0-500 میلی متر- دارای طراحی  بدنه زیبا و مقاومت عالی -  دارای قابلیت اسکن بارکد نمایش داده شده روی صفحه نمایش است -
  • مشکی
  • گارانتی اصلی
موجود
315,000تومان

بارکدخوان دیتالاجیک مدل QD2131-

 امروزه بارکد ها به وسایل مهم و ضروری در سرتاسر جهان تبدیل شده اند .که در فروشگاه ها  و مغازه و سایر مکان های  دیگر از انها استفاده میشود .

بارکد خوان Datalogic I QD2131 از سری بارکد های جدید هستند که از کیفیت بسیار بالای  برای اسکن بارکد ها  برخوردارند . این سری بارکد ها  همچنین دارای دقت فوق العاده  هنگام  اسکن خطی بار کد می باشند . این بارد ها دارای وزن سبک و طراحی کاربردی بی نظیر هستند .همانطور که گفته شد اسکن را خطی نمایش میدهد.  

 بارکد خوان Datalogic I QD2131 برای کاربردهای تجاربی طراحی شده است .

از خصوصیات دیگر این بار کدخوان دارا بودن  به کنتراست بی نظیر  میباشد .

قابلیت مهم هر دستگاه بارکد خوان سرعت یک بار کد خوان است که در سری بارکد خوان  Datalogic I QD2131سرعت اسکن برابر با 400 اسکن بر ثانیه میباشد که این باعث افزایش سرعت کاری کاربران  شده است .

  از خصوصیاتی که این بارکد خوان را از سایر بارکد خوان ها متمایز میکند  این است که کاربر میتواند  از طریق بارکد خوان ، بارکد نمایش داده شده در صفحه ی موبایل  ، مانیتور کامپیوتر و یا هر سیستم دیگر را به راحتی اسکن و پردازش  کند . 

(0)
دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*