Korg KROME 61-Key Keyboard & Synthesizer

ورک استیشن کرگ - تعداد کلاویه 61 - نوع کلاویه نیمه سنگین- پلی فونی - 120 Notes (Single Mode), 60 Notes (Double Mode) افکت ها 193
  • 3 سال گارانتی نیکاسا
موجود
10,950,000تومان

ورک استیشن کرگ کروم

سینتی سایزر Korg Krome 61-Key
سینتی سایزر Korg Krome 61-Key


ایده آل برای هر سبک نوازندگی پیانو
صداهای پیانوی full length و loop نشده و سازهای کوبه ای برگرفته از ورک استیشن Kronos، به علاوه پیانو الکتریک جدید دست به دست هم داده‌اند تا Kromeبر روی صحنه خودنمایی کند.
برای داشتن قدرت بیان بی نظیر، هر ساز در هشت شدت صوتی گوناگون نمونه برداری شده است.
کنترل واضح و مستقیم با نمایشگر ۷ اینچ و منحصر به فرد Touch View™
در بخش درام‌ها دو نوع صدا قابل دسترس است. یکی صدای برگرفته از ساز در محیط غیر آکوستیک و دیگری صدای برگرفته از ساز در استودیو. امکان ترکیب این دو نوع صدا نیز در این بخش میسر است.
کانال مربوط به سازهای کوبه ای تنها با استفاده از فشردن یک کلید، الگوی ریتمیک مناسب برگرفته شده از groove را اجرا می‌کند.
طراحی شده به صورت کاملاً تخصصی، صدا های مورد نیاز شما، ۶۴۰ صدای اصلی و ۲۸۸صدایCombination – که از ترکیب صداهای اصلی ساخته شده‌اند – را شامل می‌شوند.
Effectهای قدرتمند با پنج Insert، دو Master و یک Total FX.یک رنگ صوتی مجزا برای هر Track.
طراحی منحصر به فرد پنل آلومینیوم گواه کیفیت محصول است.
دارایUSBبرای اتصال به کامپیوتر و یک SD Card برای ذخیره کردن داده ها
قابلیت ویرایش اصوات در کامپیوتر توسط ویرایشگرKrome
ارائه شده در مدل‌های ۶۱، ۷۳ و ۸۸ کلید
ورک استیشن Krome علاوه بر مزیت‌های همیشگی محصولات Korg، با انتخاب دقیق صداها، متناسب با نیازهای هر روزه، بهترین‌ها را از سازهای شستی دار مثل پیانو و پیانو الکتریک گرفته تا درام کیت ها در اختیار تان قرار می‌دهد. قابلیت کاربری ساده‌ی پیانو، پیانو الکتریک و اصوات درام در Krome، آن را از سایر محصولات مشابه متمایز می‌کند. محصول Kromeاستانداردهای جدیدی را برای شما ترسیم می‌کند و با قیمتی پایین‌تر از سازهای مشابه و با همان کیفیت صدا و قابلیت، همیشه در کنار شما اهالی موسیقی، خواهد بود.

بنیان‌های تازه با پیانوی شگفت انگیز
چگونگی کیفیت صدای پیانو از مسائل مهم در تمامیKeyboardها ست. ورک استیشن Krome، از تأثیرگذاری صدای “German D Grand” که برایKronosنیز طراحی شده است بهره برده تا این بار نیز صدایی درخشان محقق شود. علاوه بر آن از ۸۸ صدای غنی و Sample های Stereo، Full-Length و Loop نشده استفاده کرده است. این ورک استیشن هم چنین دارای پدال Damperدرست مشابه پیانوی آکوستیک نیز می‌باشد. این ورک استیشن با داشتن تمام این ویژگی‌ها، نیازمند حجم بزرگی از حافظه است. به همین دلیل ظرفیت حافظه ای که فقط برای این تنها صدای پیانو استفاده شده، از تمام حافظه کل یک Workstation یا سینتسایزر عادی استفاده می‌شود بیشتر است. بدین ترتیب تمام عوامل مورد نیاز برای یک تجربه‌ی نوازندگی لذت بخش در نظر گرفته شده است. شرکتKorgاشتیاق خود را برای همراهی نوازندگان در لذت بردن از صداهای زیبا از سازهای عالی با ساخت پیانویKromeاثبات کرده است. صدای بسیار نزدیک به واقع، با رزونانس و رنگ و ویژگی هایی درست مشابه پیانوی آکوستیک، کیفیت این گروه از Keyboardها را افزایش داده است.

پیانوهایی الکتریک اصوات گرم، درخشان و حقیقی به ارمغان می‌آورند
بسیاری از نوازندگان Keyboardبه دنبال صدایی حقیقی و مشابه صدای پیانوی آکوستیک هستند. ورک استیشن Krome برای این منظور ۳ نوع پیانو الکتریک معرفی می‌کند. هر صدا در ۸ شدت صوتی متفاوت نمونه برداری شده است تا نوازنده به راحتی بتواند احساسات خود را با قوی و ضعیف کردن اصوات بیان کند. برای این منظور حجم بسیار زیادی از حافظه‌یPCMمورد نیاز است. جالب است بدانیدSampleهای مورد استفاده در تنها یکی از این انواع پیانو الکتریک از تمام اصواتی که در یک سینتسایزر عادی استفاده می‌شود بیشتر است. به علاوه آمپلی‌فایر محصول، Cabinet ها و Effectهای کلاسیک نزدیک به نمونه‌ی واقعی خود شبیه سازی شده‌اند به گونه ای که همه چیز از لحظه‌ی لمس کلاویه تا شنیده شدن صدای نهایی حاصل از آن برای نوازنده بسیار لذت بخش خواهد بود.

درام با کیفیت استودیو
درام کیت های داخل Workstationدر تولید آهنگ‌ها نقش مهمی دارند. در ورک استیشن Kromeهمان اصوات”Jazz Ambience Drums” که در ورک استیشن KorgKronosبود، وجود دارد. با این تفاوت که این بار به علت استفاده از ظرفیت بالای حافظه PCM این اصوات به نمونه‌ی واقعی خود بسیار شبیه‌ترند. چرا که به دو روش از صدای درام نمونه برداری شده است. در روش اول میکروفون نزدیک ساز قرار گرفته و در روش دوم میکروفون دور از ساز قرار گرفته و ضبط صدا با فاصله انجام شده تا رزونانس فضا نیز همراه با صدای اصلی نمونه برداری شود. تعادلی که در ترکیب این دو نوع صدا به کار رفته است، این امکان را به وجود آورده که صدایی غنی، دقیقاً منطبق با شخصیت صوتی اصلی درامو درست همان چیزی که انتظار دارید، بدست آورید.

پالتی از رنگ‌های مختلف صوتی
در محصولKromeعلاوه بر پیانو، پیانو الکتریک و درامز با صفی گسترده از انواع صداها مواجه هستید که به تمام خواسته های شما از سبک‌های مختلف موسیقی پاسخ می‌دهد. خلاقیت خود را با ۶۴۰ برنامه‌ی صدای اصلی و ۲۸۸صدایCombinationکه هر کدام در استودیو های حرفه ای و توسط نوازندگان حرفه‌ای خلق شده‌اند به کار بیندازید؛ و از آن‌ها برای هم نوازی‌های زیبا و تک‌نوازی‌های درخشان خود استفاده کنید. شما حتی می‌توانید صداهای مورد نیاز خودتان را ساخته، تغییر دهید و ذخیره کنید.

اجرای سازهای کوبه ای به شکل واقعی، برگرفته شده از الگوی ریتمیک groove
تنها با فشار یک دکمه و با روشن کردن Drum Track، groove هایی را برای خود مهیا کنید که توسط افراد حرفه ای نواخته شده و با استفاده از صداهای درام با کیفیت بالایKromeساخته شده است. حالا آن را به تنهایی یا همراه با موسیقی‌ای که ساخته اید بنوازید. علاوه بر ۶۰۰ الگوی از پیش ساخته شده‌یKronosکه در این ورک استیشن نیز موجود است، فضای کافی برای ذخیره کردن الگوهای دلخواه کاربر نیز در نظر گرفته شده است. این الگوهای درام می‌توانند توسط Sequencer ساخته و استفاده شوند. در هنگام اجرا می‌توانند راهنمای ریتم برای شما باشند و یا در اجراهای زنده برای به ظهور رساندن ایده های خلاقانه‌ی شما مورد استفاده قرار گیرند.

پلی فونی دو گانه در حالتArpeggiator
چه در حالت Combination و چه Sequencerمی‌توانید همزمان از دوArpeggiatorاستفاده کنید. اینArpeggiatorها علاوه بر الگوهای استاندارد آرپژ، قابلیت تولید جملات موسیقی گیتار، بیس و الگوهای درام را نیز دارند. آن‌ها هم چنین می‌توانند برای طراحی صدا، ایجاد Pad ها و صداهای تلفیقی و Effect های صوتی مورد استفاده قرار بگیرند. در ضمن می‌توانید ابتکار عمل به خرج دهید و با تغیر هر یک از الگوها، الگوی مورد نظر خود را بسازید.

شگفتی‌های Workstation
ورک استیشن Kromeهمه‌ی قابلیت‌ها و هر آن چه که از محصولات Korgانتظار می‌رود را به همراه یکSequencerشانزده Trackداراست؛ اما این تمام قابلیت‌های این ورک استیشن نیست. ورک استیشن Kromeبا امکانات کامل آمده است تا به خلاقیت شما سرعت ببخشد. شما به راحتی و تنها با فشار دکمه‌ی REC می‌توانید آن چه را در حین یک اجرای زنده به ذهنتان خطور کرده در لحظه ضبط کنید. هر الگوی آهنگ (Song Template) صدای خاصی را به Sequencer Track ها اختصاص می‌دهد. این تخصیص از طریقEffectهای از پیش تعیین شده که هرکدام به ژانرهای مختلف موسیقی تعلق دارد صورت می‌پذیرد. با استفاده از Cue List منحصر به Korgقطعات خود را با سرعت برق تنظیم کنید. یا با استفاده از RPPRیک مجموعه از الگوهای همیشه در دسترس بسازید. حالا برگردید و هر تغییر و ویرایشی را که لازم است با Piano-roll انجام دهید.

(0)
دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*