Yamaha NTX700 Guitar

گیتار یاماها مدل  NTX700 - دارای کیفیت بسیار بالا - دارای برش cutaway و داری پیکاپ -
  • مشکی
  • قهوه ای
  • چوب طبیعی
  • اصالت کالا , سلامت فیزیکی و تایید استاد
موجود
6,680,000تومان

گیتار یاماها مدل  NTX700

مهندسان یاماها با ترکیبی از طراحی معاصر ، و با توجه دقیق به جزئیات، سری NX را ارائه می دهند. احساس فوق العاده نوازندگی با گیتار کلاسیک معتبر در یک ابزار مدرن است. مانند NTX1200 و NTX900، این مدل به راحتی طیف گسترده ای از سبک های موسیقی از لاتین تا جاز، پاپ و راک را ارائه می دهد و انتخابی مناسب برای شروع به کاوش در موسیقی میباشد

گیتار آکوستیک-الکتریک Yamaha NTX700 با سیم های نایلونی با سیستم دو بخشی پیکاپ/آمپلی فایر A.R.T تنظیم شده است، بنابراین می توانید با آن هر زمان که خواستید به روی صحنه بروید. از صداهای طبیعی تقویت شده ی حاصل از سیم های نایلونی بدون هیچ گونه فیدبک و صدای مزاحم لذت خواهید برد. این گیتار تمامی به تمام معنا Yamaha است: ظاهری زیبا و ساختاری ساده برای نوازندگی و خبری خوب برای نوازندگان گیتار الکتریک و گیتار با سیم های فلزی که دوست دارند صدای گیتار با سیم های نایلونی را نیز به پالت رنگ صداهای خود در نوازندگی اضافه کنند. جزء هر گروه از نوازندگان که باشید قدر نوع طراحی نک و بدنه ی این محصول را خواهید دانست. صداهای الکترونیک نیز شما را شگفت زده خواهند کرد. تمامی این ویژگی ها سبب خواهند شد جذب Yamaha NTX700 شوید.

به دنیای جدید اصوات خوش آمدید.
نوازندگی با گیتار آکوستیک-الکتریک Yamaha NTX700 با سیم های نایلونی بسیار ساده است. اگر نوازنده ی گیتار الکتریک یا گیتار آکوستیک با سیم های فلزی هستید، نواختن NTX700فرصت مناسبی است تا با گستره ی شگفت انگیز اصوات که تنها از یک ساز با سیم های نایلونی قابل دستیابی است، آشنا شوید و از آن استفاده کنید.

ساختاری بسیار ساده برای نوازندگی

Waist(میانه ی) باریک، body (بدنه ی) نازک و قرارگیری cutaway در فرت (پرده ی) چهاردهم از Yamaha NTX700 گیتاری اختصاصی برای نواختن در خانه ساخته است، به خصوص اگر قبلا گیتارهای dreadnought یا jumbo با سیم های فلزی نواخته اید. به خاطر نوع مضراب زدنی که در گیتارهای با سیم فلزی به آن عادت دارید، این تغییر نوع گیتار مانند آن است که ابریشم زیر دستان خود گرفته اید.

سایر مشخصات محصول

نوع ساز : کلاسیک
اندازه : 4/4
جنس صفحه‌ی رویی : اسپروس
جنس صفحه‌ی پشتی : ناتو
جنس صفحات کناری : ناتو
جنس دسته : ناتو
جنس صفحه‌ی انگشت‌گذاری : رزوود
تعداد فرت‌ها : 19
سایر توضیحات : دارای پیکاپ و برش کات ویو اکولایزر دو بانده
(0)
دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*